ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

نشست گروه مشاوران و امور بانوان استانداری خراسان رضوی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: اخبار انجمن

 به گزارش رروابط عمومی انجمن توسعه سلامت مهر پارسی روزشنبه 17/03/93یک جلسه با موضوع برقراری ارتباط مشاوران جوان با امور بانوان در زمینه های مختلف و ...

به گزارش رروابط عمومی انجمن توسعه سلامت مهر پارسی روزشنبه 17/03/93یک جلسه با موضوع برقراری ارتباط مشاوران جوان با امور بانوان در زمینه های مختلف و ایجاد تعامل و همکاری و استفاده از امکانات یکدیگر ،در دفتر امور بانوان با حضور سر پرست امور بانوان سرکار خانم خوش نسب و نماینده سمن های استانداری آقای فروزنده فر و خانم شریفی نماینده انجمن توسعه سلامت و گروه مشاوران جوان برگزار گردید


در ابتدای جلسه اعضاء به معرفی خود پرداختند سپس آقای قاسم پور رئیس گروه مشاوران راجع به برنامه های گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد سخن گفتند، پس از آن خانم کشمیری گزارشی از فعالیت های انجام گرفته  و در حال اقدام گروه ارایه نمودند.

 پس از آن آقای آل حسن معاون گروه نیز توضیحاتی ارائه دادند . خانم خوش نسب در خصوص موارد و موضوعاتی که استانداری می تواند با گروه مشاوران همکاری داشته باشد اشاره کردند.

وی موضوعاتی چون عفاف و حجاب ،توسعه سرمایه انسانی ،برگزاری دوره های آموزشی دینی برای زنان ،خانواده ،ازدواج آسان و پایدار ،ترویج فرهنگ مطالعه ،مسائل مربوط به حاشیه نشینی شهر را از مهمترین سرفصل های تعامل مجموعه های علاقمند به همکاری با استانداری خراسان رضوی  دانستند.

در پایان آقای فروزنده فر نماینده هیات نظارت بر سمن هانیز سخنانی در زمینه تعاملات این دو گروه و سمن های استان ارائه دادند .

 

پایان پیام/ش 103  

 روابط عمومی انجمن توسعه سلامت مهر پارسی

 

 

 

 

بازدید 2685 بار
آخرین ویرایش در شنبه, 31 خرداد 1393 ساعت 13:04